alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Şuhut’Ta Okul Servis Ve Ticari Araç Şoförlerine Eğitim Semineri

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Şuhut’Ta Okul Servis Ve Ticari Araç Şoförlerine Eğitim Semineri
A
a

Afyonkarahisar'ın Şuhut İlçesinde Şuhut Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Yetkilileri Tarafından Okul Servis Araçları Ve Ticari Araç Sürücülerine Yönelik Eğitim Semineri Düzenlendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde Şuhut Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü yetkilileri tarafından okul servis araçları ve ticari araç sürücülerine yönelik eğitim semineri düzenlendi.
Şuhut Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen eğitim seminerine, Şuhut Kaymakamı Lokman Düzgün, Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu, trafik personelleri, okul servis araç sürücüleri ile birlikte ticari araç sürücüleri katıldı. Yetkililer tarafından katılımcılara yönelik trafik eğitimi verilerek trafik kuralları ilgili eğitim semineri verildi.
Şuhut Kaymakamı Lokman Düzgün, eğitim seminerinde yapmış olduğu açıklamalarda, "Geleceğimizin teminatı ve umudu olan öğrencilerimiz siz servis şoförlerine emanettir. Yavrularımızı okul ve evlerine güvenli bir şekilde taşıyıp, güvenli bir şekilde teslim etme konusunda sizlere güveniyoruz" ifadelerine yer verdi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat