Son dakika: İnce, adaylıktan çekildi!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Son dakika: İnce, adaylıktan çekildi!
A
a

Cumhurbaşkanı adayı ve Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Sütiş Eskişehir

Cumhurbaşkanı adayı ve Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, adaylıktan çekildiğini açıkladı. İnce siyaset gündemini hareketlendiren iddiaların ardından bugün kameraların karşısına geçti. İnce, konuşmasında kendisine yönelik sahte görüntülerle saldırılar düzenlendiğini söyleyerek, emniyet ve savcılıkları eleştirdi.

 

Muharrem İnce konuşmasında şunları söyledi: şunları söyledi:“40 yılın üzerinde siyasette hizmet ettim. Bu son 45 günde gördüklerimi son 45 yılda görmedim. Sahte dekontlar sahte videolar. İsrailli bir porno sitesinden alıyor benim fotoğrafımı koyuyor üstüne. Bunları da FETÖ’cüler yapıyor.Hiçbir emniyet mensubu, hiç bir savcı bunu soruşturma yapmıyor. Hiç bir gazeteci de bunu yazmıyor. Yazan da FETÖ’cülere hizmet eder gibi yazıyor. ‘Özel hayatın gizliliği’ diyor. Bu özel hayat değil iftira. Türkiye Cumhuriyeti devleti benim itibarımı koruyamamıştır.” 

ADAYLIKTAN ÇEKİLİYORUM

'Atatürkçüler o mecliste olmalıdır' diyerek sözlerine devam eden İnce, "Ne kadar kaçak FETÖ’cü varsa bana saldırıyor. Hergün dövüştüm bunlarla. Pazar günü sandığa gidiyoruz. Memleket Partisi Türkiye için önemlidir. Mutlaka o mecliste olmalıyız. Atatürkçüler o mecliste olmalıdır. Türkiye’nin sigortası memleket partisidir. Memleket Partisine her evden bir oy istiyorum. Saraydan para aldı çekilemez diyenlere sesleniyorum. Adaylıktan çekiliyorum bunu memleket için yapıyorum. Kaybettiklerinde suçu bana atmasınlar bahaneleri kalmasın" ifadelerini kullandı.

DÜN PROGRAMINI İPTAL ETMİŞTİ

Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, dün  İzmir ve Manisa'da vatandaşlarla buluşacaktı ancak İnce'nin sağlık sorunları nedeniyle merakla beklenen buluşmalarını gerçekleştiremedi. Memleket Partisi İzmir İl Başkanlığı, İnce’nin dün İzmir’de yapmayı planladığı ‘Gençlerle Buluşma’ programı ve esnaf ziyareti ile Manisa’da gerçekleştirmesi planlanan ‘Gençlik Buluşması’ programlarının sağlık sorunları nedeniyle iptal edildiğini duyurmuş ve Ankara'ya dönmüştü.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Harcadılar 12 Mayıs 2023 07:34

Kim harcadı.Arkasında kimler var. İnce zaten açıkladı.

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat