alexa
Kazım Kurt - Odunpazarı Belediye Başkanı

Merve Özbey'den muhteşem Eskişehir konseri

Videoyu Aç Merve Özbey'den muhteşem Eskişehir konseri
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Park Buluşmaları Yaz Konserleri Sazova’da sevilen sanatçı Merve Özbey konseri ile devam etti.

Muhteşem sahne performansı ile on binlerce Eskişehirliye unutulmaz bir gece yaşatan Merve Özbey “Bu masalsı parkta, bu muhteşem şehirde sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Başta Büyükşehir Belediye Başkanımızı Sayın Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen olmak üzere göstermiş olduğunuz büyük ilgiden dolayı siz kıymetli Eskişehirlilere yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve yaz akşamlarına farklı bir soluk getiren Park Buluşmaları Yaz Konserleri, Eskişehirlinin büyük ilgisi ile devam ediyor. Sevilen sanatçı Merve Özbey’in Sazova’da sahne aldığı konserde Masal Şatosu yanında on binlerce Eskişehirli tarihi bir gece yaşadı. Merve Özbey’in herkes tarafından bilinen şarkılarının yanı sıra Türk Müziği’nin efsane isimleri de Sazova’da şarkıları ile anıldı. Neşet Ertaş, Ahmet Kaya, Barış Manço şarkıları başta olmak üzere birçok ustanın şarkılarını muhteşem performansı ile seslendiren Özbey, konserine gelen gelin ve damadı da sahneye çıkartarak tebrik etti.

Tüm Eskişehirliler adına Özbey’e çiçek takdim eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen “Göreve geldiğimiz günden beri elimizden geldiğince ve imkânlar el verdiğince sizlerin isteklerini yerine getirmeye çalıştık. Park Buluşmaları da bunlardan biriydi. Bu yaz birbirinden değerli sanatçıları büyük parklarımızda ağırlıyor ve sizlerle buluşturuyoruz. Sevgili Merve Özbey ve orkestrasına muhteşem performanslarından dolayı tüm hemşerilerim adına teşekkür ediyorum” dedi.
Park Buluşmaları 8 Eylül Cumartesi saat 21.00’de Kentpark’ta Cem Belevi konseri ile devam edecek.
 
1000
icon
9 Eylül 2018 16:41

Muhteşem bir konserdi.çok eğlendim.emeği geçen herkese teşekkürler.. 👍👏

0 0 Cevap Yaz
Ali 9 Eylül 2018 09:55

Reese gelince tok heykel ve sanatcı getirmeye var ondan sonra ra çakma efesli oluyorlar yazık

0 0 Cevap Yaz
Mehmet KILINÇ 8 Eylül 2018 23:46

Merve Özbey ve Orkestrasını bizde tebrik ediyoruz. . .

0 6 Cevap Yaz
Mehmet KILINÇ 8 Eylül 2018 21:35

Es Es'in Sallandığını hiç farketmedik. keşke ES-ES'i silkeleseydi . .

0 7 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Ahmet Ataç
Final Akademi Okulları
Ahmet Ataç - Hayat Tepebaşı'nda Güzel