alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehirli sporcular İstanbul'da!

Videoyu Aç Eskişehirli sporcular İstanbul'da!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin açtığı spor merkezlerinde vatandaşlara ücretsiz olarak spor yapma imkanı sunarak farklı branşlarda yetiştirdiği başarılı sporcular ile Eskişehir'i temsil ediyor.

Eskişehir şampiyonu olan kulüplü genç erkekler hentbol takımı, İstanbul'da düzenlenen Türkiye Şampiyonası'nda, senkronize yüzme takımı da Artistik Yüzme Kış Şampiyonası'nda İstanbul'da 4 sporcuyla Eskişehir'i temsil ediyor.

Büyükşehir Belediyesi'nin spora ve sporcuya verdiği destekler ile Eskişehir'in başarılı sporcuları ulusal müsabakalarda Eskişehir'i temsil ediyor. Hentbolda geçtiğimiz günlerde şampiyonluk kupasını kaldıran Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, İstanbul'da düzenlenen Türkiye Şampiyonası'nda son 16'ya kalabilmek için mücadele ediyor. Genç erkekler İstanbul Üniversitesi ve Rize Gençlik Spor'u yenmesi halinde şampiyonada son 16'ya kalma hakkı elde edecek.

Senkronize Yüzme Takımı da İstanbul Burhan Felek Yüzme Salonu'nda düzenlenen Artistik Yüzme Kış Şampiyonası'nda 4 sporcuyla mücadele ediyor. Solo branşında 11-12 yaş kategorisinde İrem Duru Şimşek, solo branşı 13-15 yaş kategorisinde Feyze Durceylan ve düet branşında da Elif Yavuz ve Alya Şenol madalya için mücadele ediyor. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat