alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'in tanınmış ismi koronavirüse yenik düştü!

Videoyu Aç Eskişehir'in tanınmış ismi koronavirüse yenik düştü!
A
a

Eskişehirli iş insanı ve siyasetçi İsmail Hakkı Öztekin koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Eskişehir haberleri

Eskişehir Şehir Hastanesi'nde bir süredir koronavirüs tedavisi gören iş insanı İsmail Hakkı Öztekin koronavirüsü yenemeyerek hayatını kaybetti.  Öztekin yakın zamanda kayınpederini de koronavirüs dolayısıyla kaybetmişti. Öztekin'in eşi, kayınvalidesi, kayınbiraderinin ise korona virüsü yendiği öğrenildi. 

Uzun senelerdir Eskişehir’de yaşayan Emirdağ doğumlu Öztekin’in vefatı büyük üzüntü ile karşılandı.

Öztekin'in cenazesi, bugün (7 Haziran Pazar günü) öğle namazına müteakip Mahmut Sami Ramazanoğlu Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak. 

59 yaşındaki Öztekin, Eskişehir'de Demokrat Parti ve Doğru Yol Partisi'nin bir çok kademesinde görev almış ve siyaset yapmıştı. Bir süre önce Eskişehir Ticaret Odası Başkan Yardımcılığı görevini üstelenen Öztekin, son olarak Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Tenis Kulübü Başkanlığı yapmaktaydı.

Öztekin'in vefatının ardından taziye mesajları art arda geldi.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen sosyal medya hesabından yayımladığı taziye mesajında "Eskişehirli iş insanı, siyasetçi, sayın İsmail Hakkı Öztekin’in Covid 19 nedeniyle hayatını kaybettiğini üzülerek öğrendim. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum." ifadelerine yer verdi.

Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler  "Odamız Meclis Eski Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Öztekin vefat etmiştir. Merhum 07.06.2020 (yarın) öğle namazını müteakip M. Sami Ramazanoğlu Camii'nden son yolculuğuna uğurlanacaktır" ifadelerini kullandı. 

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Nadir Küpeli, Öztekin'in vefatını "Sevgili dostum Hakkı Öztekin'i kaybettik. Kendisine Allah’tan rahmet sevenlerine baş sağlığı dilerim" sözleri ile duyurdu. 

DP İl Başkanı Hüseyin Özcan Öztekin'in vefatının ardından  "Arkadaşımız, dostumuz Hakkı Öztekin coronavirüs denen illetten kurtulamamıştır. Ailesinin, sevenlerinin ve Demokrat Parti camiamızın başı  sağ olsun. Mekânı cennet olsun. Üzüntümüz sonsuzdur" açıklamasını yaptı.

Eskişehirspor kongre üyesi olan Öztekin'in vefatının ardından Eskişehirspor kulübü de bir taziye mesajı yayımladı. Yyımlanan mesajda, "Kulübümüz kongre üyelerinden, geçmiş dönem Yönetim Kurullarımızda yer almış değerli büyüğümüz İsmail Hakkı Öztekin'in vefatını üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır ve baş sağlığı dileriz" ifadeleri kullanıldı.

HAKKI ÖZTEKİN ES TV'DE HABER MASASI'NA KONUK OLMUŞTU


 
 

1000
icon
Ferruh eldem 7 Haziran 2020 20:26

Öztekin autonun da sahibimiydi bir sıralar?

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat