alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'e gelmek isteyen 10 yaşındaki çocuk...

Videoyu Aç Eskişehir'e gelmek isteyen 10 yaşındaki çocuk...
A
a

Eskişehir'e gelmek için Şanlıurfa’da evden çıktıktan sonra kaybolan 10 yaşındaki Hüseyin Alpak 5 gün sonra Gaziantep'te bulundu.

Eskişehir haberleri

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Mürdümüğü ekipleri tarafından şehirler arası otobüs terminalinde bulunan 10 yaşındaki Hüseyin Alpak, ailesine teslim edildi. Emniyetteki işlemlerin ardından özlemle beklediği oğlunun elinden tutarak emniyetten çıkan baba Salih Alpak ve oğlu Hüseyin’in mutluluğu gözlerinden okundu.

Baba Alpak, oğlunun bulunduğu için yaşadığı mutluluğu basın mensuplarına anlattı. Oğlunun çalışmak için Eskişehir’e gitme kararı aldığı ve evden ayrıldığını belirten baba Salih Alpak, “Ara sıra bana da ‘baba ben gidip çalışayım yeterince paramız yok’ diyordu Allah razı olsun Gaziantep Emniyeti görmüş almışlar çok da iyi bakmışlar. 5 günde içimiz kan ağladı her şey geldi aklımıza. Buluştuğumuzda ‘baba beni bir daha bırakma, seni çok seviyorum’ dedi ben de seni çok seviyorum oğlum dedim. Bizim devletimiz kadar güzel bir devlet yoktur bunu ben anladım” dedi.

5 gün sonra polisler tarafından bulunan Hüseyin Alpak ise, ailesine destek olmak için evden çıktığını ama bir daha yapmayacağını söyledi.
Arıman masaustu reklami
1000
icon
Mustafa ali 7 Ağustos 2020 11:21

Bir çocuğun onurlu hayat mücadelesi bir daha yapma ortalık kurt kuş kaynıyor yem olur gidersin allah yardımcılarıı olsun

3 1 Cevap Yaz
Kamil 7 Ağustos 2020 10:39

Tek başına olur mu? Sayın yetkililer bu çocuğa bi jest yapar sülalesiyle getirirler.

0 4 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat