alexa
ES TV Frekans Güncellemesi destek hattı açıldı

Eskişehir'de yalnız bırakılan kediler açlık ve susuzluktan öldü

Videoyu Aç Eskişehir'de yalnız bırakılan kediler açlık ve susuzluktan öldü
A
a

Eskişehir'de bir şahısın evde bırakıp 3 ay boyunca yanlarına gitmediği kedileri açlık ve susuzluktan öldü. 

Eskişehir'de evcil hayvan sahibi E.B. isimli şahıs, baktığı 2 kediyi evde bırakarak çıktı. İddialara göre yaklaşık 3 ay boyunca evine uğramayan şahsın kedileri açlık ve susuzluktan hayatını kaybetti. İkametten gelen yoğun koku üzerine şikayetçi olan apartman sakinleri, dairenin kapısını açtırdıklarında korkunç manzara ile karşılaştılar. Kedilerden biri evin banyo kısmında diğeri ise mutfakta ölü olarak bulundu. Açlık ve susuzluktan öldükleri tahmin edilen kediler için hayvanseverler harekete geçti. Bir hayvansever tarafından sosyal medyada fotoğrafları paylaşılan kedilerin görüntüsü büyük tepkiye neden oldu.

irçok hayvanseverce şikayet edilmesi planlanan E.B. isimli şahıs ise, sosyal medya hesabından kendini şöyle savundu;

"Arkadaşlar yemin ederim haberim yok, ben evime 3 aydır gitmiyorum. Ben hayvan sever bi insanım. Yemin ederim öyle bişey yapmam kiramı ödeyemediğim için gitmedim evime. Ben yapmam öyle bişey." 

Öte yandan yaşanan olay sonra birçok hayvan hakları derneği harekete geçti. 
1000
icon
Şafak 30 Kasım 2018 09:33

Vicansız! Cenabı hakkın gazabı üzerine olsun , sen kiranı ödeyemeyince hayvanların suçu ne ? Umarım öbür dünyada hesabın ağır olur. Nasıl bir devire kaldık böyle yahu ! Şimdi bu vicdansızı para cezası vererek affedecekler değil mi ? Hayvanları eşya olarak gören düşünceyi kınıyorum. Yeter artık meclistekiler çıkarın düzgün bir yasa , her yetkiye sahipsiniz. Aksi halde vebali boynunuza olsun...😠

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat