alexa
Kazım Kurt - Odunpazarı Belediye Başkanı

Eskişehir'de vatandaşlara on binlerce çiçek!

Videoyu Aç Eskişehir'de vatandaşlara on binlerce çiçek!
A
a

Büyükşehir Belediyesi Ramazan Bayramı nedeniyle arife günü mezarlıklara ziyarete gelen Eskişehirlilere yakınlarının kabirlerine dikmeleri için on binlerce çiçek dağıttı

Büyükşehir Belediyesi Asri, Odunpazarı, Esentepe ve Zincirlikuyu Mezarlıklarında yıllardır olduğu gibi bu Ramazan Bayramı da çiçek dağıtımı gerçekleştirdi. Kent merkezi dışında kalan ilçelerin merkez mezarlıklarında da vatandaşlara rengârenk çiçekler hediye edildi. Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından mezarlık girişlerinde kurulan stantlarda dağıtılan çiçekleri alan vatandaşlar, yakınlarının kabirlerine diktiler. 
Eskişehir’de yıllardır Anneler Günü, Babalar Günü, Ramazan ve Kurban Bayramlarında geleneksel olarak, yakınlarının kabir ziyaretine gelenlere dağıtılan çiçekler vatandaşın yüzünü güldürdü. On binlerce çiçek Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri tarafından Eskişehir’deki 4 mezarlık girişlerinde vatandaşlara Büyükşehir Belediyesinin armağanı olarak verildi. Yıllardır gerçekleştirilen bu hizmetin kendilerini çok mutlu ettiğini belirten vatandaşlar, Eskişehir’e hizmetlerinden dolayı Başkan Büyükerşen’e teşekkür ettiler.
Arife gününden başlamak üzere bayram boyunca 15 otobüsün Asri Mezarlığa vatandaşları ücretsiz olarak taşıyacağını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, mezarlık içerisinde de ücretsiz minibüs hizmetiyle vatandaşlara kolaylık sağlanacağını belirttiler. 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Ahmet Ataç
Final Akademi Okulları
Ahmet Ataç - Hayat Tepebaşı'nda Güzel