alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de o mahalleyi sevindiren haber: Çarşamba günleri kurulacak!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de o mahalleyi sevindiren haber: Çarşamba günleri kurulacak!
A
a

Tepebaşı Belediyesi tarafından yer tahsisi yapılan ve Batıkent Mahallesi’nde çarşamba günleri kurulacak semt pazarında 149 pazarcı ilk kez tezgah açtı. Batıkent sakinleri de semt pazarından dolayı memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediye Meclisi tarafından alınan karar neticesinde Batıkent Mahallesi’nde çarşamba pazarı ilk kez mahalle sakinleri ile buluştu.
Gülensu Sokak üzerinde çarşamba günleri pazar yeri kurulmasına karar verilmiş, ardından semt pazarında 149 adet satış tezgâhı için yer tahsisi başvuruları kabul edilmişti. Noter huzurunda yapılan kura çekiminin ardından pazarcı esnafının yerleri belirlendi ve 15 Haziran Çarşamba günü itibariyle semt pazarı ilk kez kuruldu. Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcıları Erdoğan Aydoğmuş, Bülent Rıfkı Ustaoğlu, Fikriye Güven Zaptiye ve Meclis üyeleri Zeynep Çetin, Zehra Zeydan, Nazan Erşahin, Yaşar Tepekaya ile Banu Kurt da Batıkent Mahalle Muhtarı Derya Can ile birlikte pazarın ilk gününde esnafa hayırlı işler temennisinde bulundu. Eskişehir Yaş Sebze Meyve Balıkçılar ve Pazarcılar Odası Başkanı Mehmet Çiçek de pazarcı esnafı adına Tepebaşı Belediyesi yetkililerine teşekkürlerini iletti.
Batıkent Mahalle sakinleri de kurulan semt pazarından dolayı mutlu olduklarını belirterek Tepebaşı Belediyesi ve pazarcı esnafına teşekkürlerini iletti.
1000
icon
OĞUZHAN ALP KAÇAR 17 Haziran 2022 17:00

inşallah uluönder mahallesin deki tepebaşı 2 el pazarıda açılır inşallah amin

0 1 Cevap Yaz
By Kemal 17 Haziran 2022 01:57

Bütün yaptığınız hizmet bumu yani. Görende uzaya çıktınız sanır.

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat