alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'de kar yolda bıraktı

Videoyu Aç Eskişehir'de kar yolda bıraktı
A
a

Eskişehir’de dün gece başlayan ve öğlen saatlerine kadar devam eden kar yağışı şehir içi ulaşımı olumsuz yönde etkiledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Yurt genelinde etkili olan soğuk havaların akabinde başlayan kar yağışı vatandaşlara zaman zaman zor anlar yaşattı. Eskişehir’in özellikle yüksek kesimlerinde yoğun hissedilen ve belediye otobüsüyle ulaşım ihtiyacını sağlayan vatandaşların dakikalarca soğuk havada araç bekledi. Planlanan saatten hayli sonra gelen bazı otobüs şoförünün yolculara kar yağışı sebebi ile hareket edemeyeceğini söylemesi üzerine mağduriyet yaşandı. Kimi vatandaşlar 20 dakikada bir gelen ve otobüs güzergâhından daha uzun olan tramvayı tercih ederken bazı yolcular duruma, ‘Bu kadarcık karda bile otobüs gitmiyor. Araçların donanımları eksik, belediye neden önlem almıyor’ şeklinde sitemde bulundu.
Öte yandan hizmet vermeye çalışan otobüs şoförlerinin ise zaman zaman zor anlar yaşadığı, güzergâh değiştirdikleri ve kayan araçların yol kenarlarında kaldığı gözlendi.

Arıman masaustu reklami
1000
icon
Şükrü ERSÖZ 22 Ocak 2021 05:52

Büyükşehir klasiği...

0 1 Cevap Yaz
Fahri 15 Ocak 2021 22:33

Karın hangi dakikada yagacağının belli olduğu çağda 5 cm karda ulaşım aksıyor.Belediye algı yerine çözüm üretsin .Yeter artik

2 3 Cevap Yaz
ercan 15 Ocak 2021 16:39

kışın başından beri kar bekliyoruz şimdide yok yolda kaldık yok gidemiyoz şikayetler inşallah bir metre yağar

1 8 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat