alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'de inanılmaz taciz iddiası! Hastanede baygın hastaya...

Videoyu Aç Eskişehir'de inanılmaz taciz iddiası! Hastanede baygın hastaya...
A
a

Eskişehir'de, bir hasta bakıcının, tedavi görmeye gelen hastaya cinsel saldırıda bulunduğu iddia edildi

Eskişehir haberi: Eskişehir'de, bir hasta bakıcının, tedavi görmeye gelen hastaya cinsel saldırıda bulunduğu iddia edildi. Yarı baygın şekilde yatan kadın hastaya dakikalarca fiziksel tacizde bulunduğu öne sürülen hastane çalışanı polis ekiplerince yakalanarak hakkında yasal işlem başlatıldı.
Edinilen bilgiye göre olay, Yunus Emre Devlet Hastanesinde yaşandı. Dün öğle saatlerinde hastanede görevli E.Y. isimli bir hasta bakıcı, baygın halde hastaneye gelen ve kırmızı alanda uzun süre müdahale edildikten sonra hayata döndürülen R. isimli kadına fiziksel tacizde bulunduğu iddia edildi. Belirli aralıklarda dakikalarca bu tacizlerine devam ettiği iddia edilen E.Y.’yi bir hasta yakınının fark etmesiyle durum 155 Polis İmdat Hattına bildirdi.

“Anne yardım et diye bağırmaya başladı, ama niçin bağırdığını anlamadım”

Hasta yakını olan ve olaya tanıklık eden D.S. isimli kadının polise verdiği ifadesinde, “Adını R. olarak öğrendiğim bayan sedye üzerinde yatar vaziyette idi refakatçisi geldi. Refakatçi erkekti ve gitti. E.Y., R. isimli bayanı taciz etti. R., bağırmaya başladı “Anne yardım et” diye ama niçin bağırdığını anlamadım. E.Y. yaklaşık 15 dakika sonra kız yalnızken geldi. R.’nin yanına gittim acaba bir şey mi taktı dedim bir şey takılı değildi. Arkasından polisi aradım. E.Y. ben olayı görünce panik oldu, bana iyi davranmaya başladı. Benim gördüğüm E.Y. isimli şahıs, R. isimli bayana elleriyle temas etti bu yaklaşık 3 dakika sürdü. Benim E.Y. ile aramda 5 metre mesafe vardı. Ben olayı net olarak gördüm. Hiçbir kuşkuya mahal olmadan gördüm. Ben R.’yi tanımam. E.Y., isimli şahıs R.’ye temas ederken etrafa da bakıyordu. Beni görünce panjuru kapatıp, benimle konuşmaya, yakınlaşmaya çalıştı. E.Y. isimli şahsı da tanımam” ifadelerini kullandı.
Olayın ardından polis ekipleri, hasta bakıcı 2 şüpheliyi alarak karakola götürdü. Burada yapılan kimlik tespiti sonucu E.Y. isimli şüpheli hakkında işlem başlatılırken, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

 
Arıman masaustu reklami
1000
icon
bekir yıldırım 16 Eylül 2020 11:28

anlatıldığı gibiyse hemen işten kovulması lazım.

0 1 Cevap Yaz
İrfan 16 Eylül 2020 00:10

Yalan olduğu iftira olduğu ifadenin içinde zaten var. DAKİKALARCA derken acilin göbeğinde hemde dakikalarca hemde hiç kimse görmeden he sadece o şahıs görüyor ne kadar ilginç hemşireler, doktorlar, başka hasta yakınları görmüyor sadece o görüyor. Vay be ne göz varmış. Birde ifadede daha sonra iyi davranmaya başladı demesi yokmu daha önce nasıl davranıyordu. Ah Allah sizler gibi iftiracılardan korusun. Başlı başına yalan. E.Y ifade vermemiş herhalde haberde göremedim. Demekki kabullendi. Çamur atmak bu kadar kolay.

0 1 Cevap Yaz
R.D. 15 Eylül 2020 20:34

Yazıklar olsun.Alsın hak ettiği cezayı.

0 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat