alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'de ilk defa ele geçirildi! İnsan beynini yok ediyor...

Videoyu Aç Eskişehir'de ilk defa ele geçirildi! İnsan beynini yok ediyor...
A
a

Eskişehir'de, uyuşturucu sevkıyatı yaptığı değerlendirilen araç polis ekiplerinin baskını ile ele geçirilip sürücü kıskıvrak yakalanırken, operasyonda, insan beynini ve psikolojisini kısa sürede yok edici etkisi bulunan 3 kilo 806 gram 'sıvı' metamfetamin ele geçirildi.

Eskişehir haberleri

Edinilen bilgiye göre; Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen yapılan bir çalışma sonucu; 'Uyuşturucu' madde sevkıyatı yapılacağı değerlendirilen otomobile çevreyolu üzerinde müdahale edildi.

'İnsan beynini kısa sürede yok ediyor'
Şüpheli araç polis ekiplerince güvenli bölgeye çekilerek, narkotik köpeği Noro'nun eşliğinde arama yapıldı. Aramada, otomobilin bagaj kısmında plastik bidon içerisinde su görünümü verilmiş şekilde olduğu belirlenen, insan beynini ve psikolojisini kısa sürede yok edici etkisi bulunan, ayrıca uyuşturucu maddeler arasında en tehlikeli denilebilecek bir sentetik madde olduğu bilinen 3 kilo 806 gram 'Sıvı metamfetamin' maddesi ele geçirildi.

Öte yandan yakalanan şüpheli şahsa Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan işlem yapılarak gözaltına alınırken, Eskişehir'de bu zamana kadar ilk kez sıvı metamfetamin maddesi ele geçirildiği öğrenildi.
Arıman masaustu reklami
1000
icon
Çözüm 31 Ağustos 2020 07:39

Her seçimde şebeke suyuna kattıklarını eminim

0 1 Cevap Yaz
Vay arkadaş 15 Ağustos 2020 12:51

Daha neler görecez be ! Yakında atom bombasıda ele geçirirlerse şaşırmam

0 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat