alexa
Fast Express tepe banner kampanya

Eskişehir'de corona virüs şüphelisine böyle müdahale ettiler! Son dakika...

Videoyu Aç Eskişehir'de corona virüs şüphelisine böyle müdahale ettiler! Son dakika...
A
a

Eskişehir’de koronavirüs şüphesi ile bir vatandaş hastaneye kaldırılırken, 112 ekiplerinin hastaya müdahalesi ve ambulansa alması böyle görüntülendi...

Eskişehir özel haberi: Eskişehir’de koronavirüs şüphesiyle yaşlı bir adam evinden alınarak hastaneye kaldırıldı. Hem dünyada hem de ülkemizde koronavirüs ile mücadele çalışmaları sürerken Eskişehir 112 Acil Servis Personeli, olası vakalarla ilgili ihbarlara anında müdahale ediyor. Bu kapsamda dün Eskişehir’de koronavirüs şüphesi ile bir vatandaş hastaneye kaldırıldı. 
Koronavirüs dünyada hızla yayılırken ülkemizde de vaka sayısı her geçen gün artıyor. Sağlık çalışanları ise gecesini gündüzüne katarak yoğun tempoda çalışıyor. Eskişehir 112 Acil Servis Personeli, koronavirüs olabileceği düşünülen her vakaya gerekli müdahaleyi yaparak salgının daha fazla yayılmasını engellemeye çalışıyor. Bu kapsamda dün Eskişehir’de koronavirüs şüphesiyle yaşlı bir adam evinden alınarak hastaneye kaldırıldı. Salgına karşı özel kıyafetleriyle olay yerine gelen sağlık personelleri, galoşlarını da giyerek yaşlı adamın oturduğu apartmana girdi. Tüm tedbirleri alan personel, koronavirüs şüphesi olan yaşlı adamı ambulansa bindirerek hastaneye götürdü.

 
Kaynak : Hilal Köver
1000
icon
Admin 2 Nisan 2020 01:09

Saglikcilaradan allah razi olsun kendi hayatlarini teklikeye atiyorlar

1 1 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat