alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Eskişehir'de bu atölyelere yoğun ilgi!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de bu atölyelere yoğun ilgi!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi tarafından yüz yüze gerçekleştirilen “Yaz Atölyeleri” çocuklardan büyük ilgi gördü.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin 2012 yılında hizmete açtığı Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi, bilimi sevdirmek adına yaptığı başarılı çalışmalarını sürdürüyor.
Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi tarafından okulların tatil olması ile birlikte yüz yüze gerçekleştirilen Yaz Atölyeleri tamamlandı.
Çocukların yaz tatilinde, öğrenirken aynı zamanda eğlenmelerinin de amaçlandığı etkinliklerde, "Aşı Termosu", "Görevimiz Robot", "İskelet Sistemimiz Nasıl Çalışıyor?", "Depreme Dayanıklı Bina Tasarlıyoruz" adlı atölyeler gerçekleştirildi.
Çeşitli yaş kategorilerinde atölyelere katılan çocuklar, hem eğlendiklerini hem öğrendiklerini belirterek yaz tatili boyunca yapılacak olan diğer etkinlikleri de heyecanla beklediklerini belirttiler.
Atölyelerin verimli bir şekilde gerçekleştiğini ifade eden eğitmenler ise, bilimin ve fennin varlığına ilgi gösterip çocuklarını atölyelere gönderen ailelere teşekkür ettiler.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat