alexa
ES TV Frekans Güncellemesi destek hattı açıldı

CHP Afyonkarahisar İl Yönetimi istifa etti

Videoyu Aç CHP Afyonkarahisar İl Yönetimi istifa etti
A
a

CHP Afyonkarahisar İl Yönetimi, genel merkeze tepki gösterip toplu şekilde istifa etti. İstifa açıklamasında “Sorun; 10 yılda 9 seçim kaybedip, her seferinde MYK'yı değiştirerek sorunların çözdüğünü veya gergin olan tabanı sakinleştirdiğini düşünen anlayıştadır” denildi.

Değişim istediklerini belirten il yönetiminin istifa açıklamasında “Bunun için verdiğimiz demokratik ve haklı mücadelemizden yılmadık. Partimizin Afyonkarahisar'daki geleceği adına her şeyin güzel olduğunu söyleyen, ‘24 Haziranda başarılı olduk' diyen, Genel Merkez'le aynı düşüncede olan, değişim istemeyen bir ekibe bayrağı teslim etmenin Devrimci bir duruş, hatta zorunluluk olduğunu düşünüyoruz” ifadelerine yer verildi.

Afyon İl Başkanı Savaş Erdoğan ise “Burada istifa etmemizi istemeyen ve duruşumuzdan dolayı bize destek veren Afyonkarahisar'daki ve Türkiye'deki tüm Yoldaşlarımıza söylemek isteriz ki, istifa bir kaçış değildir. Bu istifa partimizin yerel seçimlere genel merkezimizle uyum içinde çalışacak yeni bir ekiple katılması, partimizin zarar görmemesi içindir” diye konuştu.
 
Kaynak : Sözcü
1000
icon
Mehmet KILINÇ 9 Eylül 2018 23:10

İstifa edince ne çözüme kavuşacakki eski tas eski hamam

0 0 Cevap Yaz
eses 8 Eylül 2018 20:01

darısı eskişehir'e, taraftarın gözünün içine baka baka yalan söyleyenler de istifa etsin. ama nerde.

1 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat