alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Başkan Işık: "Kütahya Vakıf Eseri Zengini"

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Başkan Işık: "Kütahya Vakıf Eseri Zengini"
A
a

Kütahya Vakıflar Bölge Müdürü Ahmet Aydın, Beraberindeki Heyet İle Birlikte Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’I Makamında Ziyaret Etti. Ziyarette Vakıflara Ait Taşınmazların İmarla İlgili Konuları Görüşüldü.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya Vakıflar Bölge Müdürü Ahmet Aydın, beraberindeki heyet ile birlikte Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette vakıflara ait taşınmazların imarla ilgili konuları görüşüldü.
Kütahya Vakıflar Bölge Müdürü Ahmet Aydın ve Kütahya Vakıflar Bölge Müdürlüğü Emlak Şube Müdürü Erhan Üstündağ ve şehir planlayıcısı Gülseren Üstündağ, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret ettiler.
Ziyarette, vakıflara ait taşınmazların imarla ilgili değerlendirmeleri yapıldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Işık, Kütahya’da bir çok vakıf eseri olduğunu ifade etti.
Vakıf eserlerinin korunması ve gelecek kuşaklara aktarılması adına belediye olarak üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yaptıklarını belirten Başkan Işık, Vakıflar Bölge Müdürlüğü ile birlikte koordineli bir şekilde çalışmaların süreceğini söyledi.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat