Açıköğretim Sistemi sanal fuarda

Videoyu Aç Açıköğretim Sistemi sanal fuarda
A
a

Çok sayıda kamu ve özel üniversitenin katıldığı Vef Online Üniversite Tercih Fuarı’da Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi de yerini aldı. 

Dünya çapında erişim imkânı olan, 18-27 Temmuz 2017 tarihleri arasında gerçekleşen ve 25 farklı eğitim kurumunun katıldığı fuarı 158 bin 697 kişi ziyaret etti. Fuar boyunca Açıköğretim Sistemi standını ziyaret eden öğrenci sayısı ise 13 bin 568 kişi oldu.
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi standını ziyaret edenler, ilk iki gün boyunca canlı destek ile sorularına anında yanıt bulabildi. Ayrıca Açıköğretim Fakültesi Öğretim Üyeleri tarafından sistemi tanıtıcı, çevrimiçi etkileşimin mümkün olduğu e-seminerler verildi.
Stant ziyaretçileri, ön lisans ve lisans programları, e-sertifika programları, ikinci üniversite programları, AKADEMA’nın yanı sıra Açıköğretim Sistemi’nde sunulan lisansüstü eğitim imkânları, çevrimiçi öğrenci toplulukları, staj ve laboratuvar uygulamaları, açık kütüphane, kitap satış sistemi gibi hizmet ve imkânlar hakkında bilgi sahibi oldular.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

CHP Eskişehir Milletvekili Adayları
CHP Eskişehir Milletvekili Adayları