alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

3 Bin Yıllık Vadinin Eşsiz Manzarasını Gökyüzünden Bir Başka Güzel

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç 3 Bin Yıllık Vadinin Eşsiz Manzarasını Gökyüzünden Bir Başka Güzel
A
a

3 Bin Yıllık Geçmişe Sahip Tarihi Frig Vadisi Ve Emre Gölü Üzerindeki Sıcak Hava Balon Uçuşları Devam Ederken, Vadinin Gökyüzünden Eşsiz Görüntüsünü Görenler İse Hayranlıklarını Gizleyemiyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
3 bin yıllık geçmişe sahip tarihi Frig Vadisi ve Emre Gölü üzerindeki sıcak hava balon uçuşları devam ederken, vadinin gökyüzünden eşsiz görüntüsünü görenler ise hayranlıklarını gizleyemiyor.
Bölgede geçtiğimiz aylarda başlayan sıcak hava balon uçuşları tüm hızıyla devam ederken, meteorolojik şartların elverdiği ölçüde yapılan uçuşlarda ziyaretçiler balonlarla gökyüzünden 3 bin yıllık vadi, tabiat ve Emre Gölü manzarasını seyretmenin mutluluğunu yaşıyor.
Vadinin eşsiz manzarasını seyredenler kervanına Vali Gökmen Çiçek’de katıldı. Vali Çiçek balon uçuşu deneyimini kendi sosyal medya hesabından fotoğraflar ve “Tarihin, tabiat, kültür ve doğal yaşamla harmanlandığı, Frig Medeniyeti’nin kalıntılarının ilk günkü ihtişamıyla büyülediği, Frig Vadisi’nde yer alan Emre Gölü’nde sıcak hava balonuyla uçuş yaparak, eşsiz manzarayı balondan izledik” mesajı ile paylaştı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ariman web reklam 2
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat