Yılmaz Büyükerşen CHP'de yeni dönem başlatıyor!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Yılmaz Büyükerşen CHP'de yeni dönem başlatıyor!
A
a

25 yıl boyunca Eskişehir'de Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yapan Yılmaz Büyükerşen, CHP'de yeni bir göreve başlıyor. Belediyeler arası koordinasyon merkezinin başına geçecek olan Büyükerşen, CHP'nin yerel yönetimlerde daha da güçlenmesine katkıda bulunacak. Büyükerşen'in yeni görevi, sadece CHP için değil, tüm Türkiye için önemli bir gelişme. İşte detaylar...

Sütiş Eskişehir

31 Mart Yerel Seçimleriyle beraber Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir'de 25 yıllık belediye başkanlığı görevini tamamladıktan sonra CHP'de yeni bir göreve başlıyor. Gazeteci Barış Yarkadaş'ın Tv100'de yaptığı açıklamaya göre Büyükerşen, belediyeler arası koordinasyon merkezinin başına geçecek.

CHP'nin yeni planı, belediyelere karne sistemi getirmek. Bu sistemle birlikte CHP'li belediyelerin performansı objektif kriterlere göre değerlendirilecek. Büyükerşen'in görevi, bu karne sisteminin geliştirilmesine ve uygulanmasına yardımcı olmak olacak.

Büyükerşen'in bir diğer hedefi ise 37.77'yi kalıcı hale getirmek. 37.77, CHP'nin 2023 seçimlerinde aldığı oy oranı ve Büyükerşen'in bu orana ulaşmak için büyük emek harcadı. Yeni görevinde Büyükerşen, CHP'nin bu oy oranını korumak ve daha da yükseltmek için çalışacak.

Büyükerşen'in CHP'deki yeni görevi, hem parti için hem de Türkiye için önemli bir gelişme. Büyükerşen'in deneyimi ve vizyonu, CHP'nin yerel yönetimlerde daha da güçlenmesine katkıda bulunacak.

 

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi