Yeşilay Spor Kulübü Turnuvada 13 Madalya Kazandı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Yeşilay Spor Kulübü Turnuvada 13 Madalya Kazandı
A
a

Balıkesir'de Düzenlenen Yasemin Adar U-13 Kadınlar Güreş Turnuvası'nda Yeşilay Spor Kulübü, 13 Madalya Kazanarak Şampiyon Oldu. Bu Büyük Başarı, Yeşilay Spor Kulübü'nün Güreşteki Başarısını Bir Kez Daha Gözler Önüne Serdi.

Sütiş Eskişehir
Balıkesir’de düzenlenen Yasemin Adar U-13 Kadınlar Güreş Turnuvası’nda Yeşilay Spor Kulübü, 13 madalya kazanarak şampiyon oldu. Bu büyük başarı, Yeşilay Spor Kulübü’nün güreşteki başarısını bir kez daha gözler önüne serdi.
Turnuvada toplamda 13 madalya kazanan Yeşilay Spor Kulübü güreşçileri, tüm rakiplerini geride bırakarak şampiyonluk kürsüsüne çıktı. Bu başarıda emeği geçen güreşçileri ve antrenörleri Neslihan Erdoğan ve Hakan Erdoğan’ı Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu da tebrik etti.
Kasapoğlu, yaptığı açıklamada Yeşilay Spor Kulübü’nün bu başarısının gurur verici olduğunu ve Afyonkarahisar’ı gururlandırdığını söyledi. Kasapoğlu ayrıca, Yeşilay Spor Kulübü’nün güreşteki başarısının tesadüf olmadığını, uzun yıllardır yapılan özverili çalışmaların sonucu olduğunu da vurguladı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi