Vali Yardımcısı Han Çevre İllere De Hizmet Veren Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü’Nde İnceleme Yaptı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Vali Yardımcısı Han Çevre İllere De Hizmet Veren Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü’Nde İnceleme Yaptı
A
a

Vali Yardımcısı Han Çevre İllere De Hizmet Veren Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü’Nde İnceleme Yaptı

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Vekili Harun Reşit Han, Türkiye’de bulunan 39 Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğünden biri olan, Tarım ve Orman Bakanlığına doğrudan bağlı kuruluş olarak hizmet veren Afyonkarahisar Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğünü ziyaret etti.
Müdürlük bünyesinde yürütülen çalışmalar konusunda Vali Yardımcısı Vekili Harun Reşit Han’a bilgiler veren İl Müdürü Murat Kuzkale, laboratuvarda sadece Afyonkarahisar’da değil çevre illerden ve hatta bazı analizlerde tüm Türkiye’den gelen numunelerin analiz edildiğini söyledi. Kuzkale, laboratuvara denetim ve resmi istek yoluyla numuneler geldiği gibi, vatandaşların, gıda ve yem işletmecilerinin de özel istek yoluyla analiz talebinde bulunabildiğini söyledi.
Vali Yardımcısı Han ise yaptığı konuşmada; “İlimizde bulunan Afyonkarahisar Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğünü büyük bir memnuniyet ve gurur duyarak kurum müdürümüz ve ilgili personelin eşliğinde ziyaret ettim. Laboratuvar Müdürlüğümüz ülkemiz, insanımız ve gelecek nesillerin sağlığı için kutsal ve önemli bir görev icra ediyor. Kurum müdürü Murat Kuzkale ve tüm kurum personelini yapılan çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi