Ahmet Ataç 15 02 2024

Uluçay’Dan Gençler İçin Afi Scooter Ve Afi Bisiklet Projesi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Uluçay’Dan Gençler İçin Afi Scooter Ve Afi Bisiklet Projesi
A
a

Ak Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Gençler İçin Hazırladığı Afi Scooter Ve Afi Bisiklet Projesi Hakkında Bilgi Verdi. Uluçay “Gençlerimizin Ulaşım İhtiyacını Karşılayacak Önemli Bir Konu Olan Bu Projemizi Göreve Gelir Gelmez Gerçekleştireceğiz” Dedi.

Sütiş Eskişehir
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay gençler için hazırladığı AFİ Scooter ve AFİ Bisiklet projesi hakkında bilgi verdi. Uluçay “Gençlerimizin ulaşım ihtiyacını karşılayacak önemli bir konu olan bu projemizi göreve gelir gelmez gerçekleştireceğiz” dedi.
Uluçay gençler için hazırladığı bir projesi ile ilgili daha açıklama yaptı. Uluçay yaptığı açıklamada “Gençlerimizi seviyor ve değer veriyoruz. Bu yüzden “AFİ Scooter ve AFİ Bisiklet” projesi ile ulaşımı daha kolay hale getireceğiz. Elektrikli scooter ve bisiklet projemizle yaşadığımız çevreyi koruyarak ulaşımın temiz ve hızlı olmasını sağlayacağız. Doğa dostu, çevreci ulaşım ve daha pratik olacak olan bu uygulama inşallah Belediye Başkanlığımız dönemimizde en kısa sürede faaliyete geçirilecek. Gençlerimiz için bu projemizle ulaşım daha kolay hale gelecek” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi