Uluçay’Dan Engelsiz Parkı Ve Gündüzlü Yaşam Merkezi Müjdesi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Uluçay’Dan Engelsiz Parkı Ve Gündüzlü Yaşam Merkezi Müjdesi
A
a

Ak Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay ‘Engelleri Aşıyoruz’ Programı Çerçevesinde Engelli Vatandaşlarla Bir Araya Geldi. Burada Engelli Vatandaşlara Yönelik Projelerinden Bahseden Uluçay, Engelsiz Parkı Ve Gündüzlü Yaşam Merkezi Projesinin Yatırım Programına Alındığının Müjdesini Verdi.

Sütiş Eskişehir
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay ‘Engelleri Aşıyoruz’ programı çerçevesinde engelli vatandaşlarla bir araya geldi. Burada engelli vatandaşlara yönelik projelerinden bahseden Uluçay, Engelsiz Parkı ve Gündüzlü Yaşam Merkezi projesinin yatırım programına alındığının müjdesini verdi.
Uluçay ‘Engelleri Aşıyoruz’ programında engelli vatandaşlarla bir araya geldi. Programda Uluçay’a Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, il yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.
Engelli vatandaşlara yönelik gerçekleştirilecek olan projelerinden bahseden Uluçay, “Geçtiğimiz hafta Afyonkarahisar’a gelen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Mahinur Özdemir Göktaş projelerimiz arasında yer alan Engelsiz Parkı ve Gündüzlü Yaşam Merkezi’nden bahsettik. Sizlere müjde vermek istiyorum Türkiye’de ilk defa Afyonkarahisar’da yapılacak olan bu projemizi Bakanımız yatırım programına aldılar. Yakın tarihte ihaleye çıkacak. Bu projemizle sizler içerisinde yeşil alanları bulunan çok fonksiyonlu engelsiz yaşam merkezinden ücretsiz servis imkanlıyla hizmet alacaksınız. Merkezimiz içerisinde engelsiz üretim atölyesi, engelsiz spor salonları, engelsiz park, kafeterya, sosyal alanlar ve eğitim sınıfları yer alacak. Sizler için gerçekleştireceğimiz sosyal sorumluluk projelerimiz arasında yer alan ‘Otizm Umut Atölyesi’ ve ‘Engelli Araç Bakım ve Tamir Atölyesi’ projelerimizi hayata geçireceğiz. Yapacağımız her bir proje siz engelli kardeşlerimize değer. Sizlere hizmet için çalışmaya gayret etmeye devam edeceğiz” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi