Türkiye’nin en mutlu iş yeri Eskişehir'de!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Türkiye’nin en mutlu iş yeri Eskişehir'de!
A
a

Çalışanlarına yönelik hayata geçirdiği insan odaklı uygulamaları ile Türkiye'nin en mutlu iş yeri seçilen TEI, bu alandaki başarısını bir kez daha kanıtladı.

Sütiş Eskişehir
Türkiye’nin önde gelen motor şirketlerinden TEI, Türkiye'nin havacılık serüvenine kazandırdığı ilklerle adından söz ettirmeye devam ederken insan kaynakları uygulamaları ile de dikkat çekiyor. 3 bin 600’ü aşkın çalışanıyla tüm faaliyet alanlarında mükemmeli hedefleyen ve çalışan deneyimini odak noktası haline getiren TEI, sürekli gelişim ilkesiyle her zaman daha tercih edilebilir bir iş yeri haline gelmek için çalışmalarına devam ediyor. Tüm çalışanlarına “Çalışan Mutluluğu Anketi” uygulayarak; araştırmada elde ettiği skorlar doğrultusunda

"Olağanüstü Çalışan Deneyimi" statüsünde yer alarak savunma sanayi sektöründe birinci oldu ve “Türkiye’nin En Mutlu İş Yeri” ödülünü tüm çalışanlarıyla birlikte kutladı.

Bu başarılar, şirketin çalışanlarına verdiği önemi bir kez daha gözler önüne sererken, TEI; çalışan deneyimini iyileştirmeye ve açık bir iletişim ortamı oluşturmaya devam ediyor.
Kaynak : İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi