Türkiye Gençlik Vakfı ‘Eskişehir Yaz Okulu’ lansmanı gerçekleştirildi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Türkiye Gençlik Vakfı ‘Eskişehir Yaz Okulu’ lansmanı gerçekleştirildi
A
a

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Eskişehir Şubesi; ‘Eskişehir ‘Yaz Okulu’ programının lansmanını coşkulu bir etkinlikle gerçekleştirdi.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Hızırbey İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen lansman; TÜGVA Genel Başkanı İbrahim Beşinci, Genel Başkan Yardımcıları, öğrenci aileleri ve öğrencilerin katılımıyla yapıldı. Düzenlenen etkinlik; öğrencilere yönelik çeşitli oyun alanları ve etkinliklerle başladı. Çocukların keyifli anlar geçirdiği bu bölümün ardından; TÜGVA Genel Başkanı İbrahim Beşinci ve TÜGVA Eskişehir İl Başkanı Ramazan Anıl öğrencilere oyuncak ve hediyeler dağıttı. Hediyelerin dağıtımı, çocuklar ve aileleri tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı.

Programın devamında TÜGVA heyeti, Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Vali Aksoy’a hediye takdim edildi ve vakfın çalışmaları hakkında bilgi verildi.

Etkinlikler: TÜGVA Eskişehir’in yenilenen binasında düzenlenen teşkilat buluşması ve teşkilat içi gündem değerlendirmesi ile son buldu. Bu buluşmada, vakfın gelecek dönem projeleri ve hedefleri üzerinde duruldu. TÜGVA genel merkez, teşkilat ve yönetim üyeleri arasında fikir alışverişinde bulunuldu.
TÜGVA ‘Eskişehir Yaz Okulu’ lansmanı hem öğrencilere hem de teşkilat mensuplarına unutulmaz anlar yaşattı. TÜGVA, gençlere yönelik faaliyetlerinin önemini bir kez daha gözler önüne serdi.
Kaynak : İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi