Trafik Haftası çerçevesinde bilgilendirme çalışmaları başladı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Trafik Haftası çerçevesinde bilgilendirme çalışmaları başladı
A
a

Eskişehir’de polis ekiplerince Trafik Haftası nedeniyle Valilik Meydanı’nda vatandaşlara ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nün sorumluluk güzergahlarında sürücülere yönelik bilgilendirme çalışmaları yapıldı

Sütiş Eskişehir
Eskişehir’de polis ekiplerince Trafik Haftası nedeniyle Valilik Meydanı’nda vatandaşlara ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nün sorumluluk güzergahlarında sürücülere yönelik bilgilendirme çalışmaları yapıldı.
Karayolları Trafik Yönetmeliği gereğince, Türkiye’de trafik kazalarına dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla ’Trafik Haftası’ faaliyetleri çerçevesinde 4-7 Mayıs tarihleri arasında Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerince Valilik Meydanı’nda stant kuruldu. Açılan stantta vatandaşlara yönelik trafik kazalarının önlenmesi ve trafik kurallarına uymanın gerekliliği yönünde, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nün sorumluluk güzergahlarında ise sürücülere yönelik trafik kurallarına uymanın ve emniyet kemeri takmanın önemi hakkında bilgilendirme çalışmalarına başlandı. Yetkililer, Trafik Haftası boyunca bilgilendirme çalışmalarının sürdürüleceğini belirtti.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi