Tohm’Dan 7 Güreşçi Milli Takım Kampına Gidiyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Tohm’Dan 7 Güreşçi Milli Takım Kampına  Gidiyor
A
a

Afyonkarahisar Gençlik Ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen, Yurt Hizmetleri Müdürü Mustafa Asan Ve Şube Müdürü Adil Kamberoğlu Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi'nde (Tohm) Genç Güreşçilerle Bir Araya Geldi.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen, Yurt Hizmetleri Müdürü Mustafa Asan ve Şube Müdürü Adil Kamberoğlu Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi’nde (TOHM) genç güreşçilerle bir araya geldi.
Afyonkarahisarlı 7 sporcu, yaklaşan U-17 ve U-20 Avrupa Şampiyonaları için Bolu’da düzenlenecek olan milli takım kampına davet edildi. Buğra Kavak, Osman Kaplan, İsmail Mertkollu, Efe Kağan Sucu, Fatih Aydın, Yakup Çöl ve Abdullah Toprak’tan oluşan güreşçilere Milli Takım Antrenörü Mehmet Ali Daylak eşlik edecek.
Bolu’da düzenlenecek olan milli takım kampı, genç güreşçilerin uluslararası platformda Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmeleri için büyük bir imkan sunuyor. Bu kamp, sporcuların hem fiziksel hem de zihinsel olarak hazırlanmasını amaçlıyor. Kamp süresince sporcular, alanında uzman antrenörler eşliğinde çeşitli antrenman ve teknik çalışmalar yapacaklar.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi