TFF'nin yeni genel sekreteri açıklandı: Taner Senseven kimdir?

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç TFF'nin yeni genel sekreteri açıklandı: Taner Senseven kimdir?
A
a

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu tarafından alınan kararla, 'TFF Genel Sekreteri' görevine Taner Senseven getirildi.

Sütiş Eskişehir

TFF'nin yeni genel sekreteri Taner Senseven oldu. TFF'den konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından alınan kararla, 16 Ekim 2023 tarihi itibarı ile TFF Genel Sekreteri görevine Taner Senseven getirildi" ifadelerine yer verildi.

Türkiye Futbol Federasyonu bünyesinde Genel Sekreterlik görevini yürüten Kadir Kardaş'ın ise bugünden itibaren, TFF Dış İlişkilerden Sorumlu Danışman olarak görevine bir süre devam edeceği aktarıldı.

M. TANER SENSEVEN KİMDİR?

18 Mayıs 1966 doğumlu olan M. Taner Senseven, evli ve iki çocuk sahibidir. Kuleli Askeri Lisesi ve Harp Okulu mezunudur. Yüksek Lisans eğitiminde 2002 yılında Marmara Üniversitesi Finans ve Muhasebe bölümünü, 2006'da Lozan Üniversitesi'nde Yönetim ve Organizasyonel Gelişim bölümünü bitirmiştir. 2017'de ise İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur.

1988-1994 yılları arasında Türk Silahlı Kuvvetleri'nde çalışan Senseven; 1996-2006 yılları arasında Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nde Pazarlama, Halkla İlişkiler ve Reklam Direktörlüğü, 2006-2014 yılları arasında Güneş Sigorta Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürütmüştür. Vakıfbank Güneş Sigorta Spor Kulübü Başkan Yardımcılığı ve Bahçelievler Spor Kulübü Başkan Yardımcılığı görevlerini yapmış olan Senseven, 2015 yılından bu yana ise beIN Media Group Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiştir.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Kemal can 17 Ekim 2023 21:54

Şehrimizden birileri gelseydi keşke...

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi