Sosyal Tesislerdeki İndirimler Yüzleri Güldürüyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Sosyal Tesislerdeki İndirimler Yüzleri Güldürüyor
A
a

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal’In Teklifi Ve Belediye Meclisinin Oy Birliği İle Aldığı Karar Sonrası Belediyeye Ait Sosyal Tesislerdeki İçeceklerde Uygulamaya Giren İndirimli Tarifeler, Vatandaşlar Tarafından Takdirle Karşılanıyor.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal’ın teklifi ve belediye meclisinin oy birliği ile aldığı karar sonrası belediyeye ait sosyal tesislerdeki içeceklerde uygulamaya giren indirimli tarifeler, vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.
Karayolları Parkı, Engelsiz Kafe, Veysel Eroğlu Parkı ve Zafer 03’deki içeceklerde yüzde 35 ila yüzde 45 arasında yapılan indirim yüzleri güldürdü.
Belediye meclisi kararıyla 8 TL olan çay 5 TL’ye, 28 TL olan kahve 15 TL’ye, yine 25 TL olan neskafe ise 15 TL’ye düşürülmüş, tesislerdeki hizmetleri daha erişilebilir hale getirmek adına self-servis sisteme geçilmişti. Aynı toplantıda belediyenin işlettiği tesislerdeki fiyatlarla ilgili sorunlara dikkat çeken Başkan Köksal, “Sosyal tesislerimize ait bir maliyet hesabı yaptıklarını ve hesaba göre de indirimli fiyatları kamuoyu ile paylaşarak daha çok vatandaşımızın tesislerden faydalanmalarını amaçlıyoruz” ifadelerine yer verdi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi