Simav’Da Engelli Ve Yaşlılar Kahvaltıda Bir Araya Geldi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Simav’Da Engelli Ve Yaşlılar Kahvaltıda Bir Araya Geldi
A
a

Simav’Da Engelli Ve Yaşlılar Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Sütiş Eskişehir
Kütahya’nın Simav ilçesinde Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri çerçevesinde engelli vatandaşlar ve huzur evinde kalan yaşlılar için İlçe Müftülüğü ve Kuşu Belediyesi işbirliğiyle kahvaltı programı düzenlendi.
Kuşu Belediyesi Göl Sefası Tesislerinde düzenlenen kahvaltı programına, İlçe Müftüsü Hasan Serçe, Müftülük Şefi Mehmet Şen, Engelli Koordinatörleri, Nasuhağa Camii Din Görevlileri ile engelli ve yaşlılardan oluşan yaklaşık 70 kişi katıldı. Okunan Kur’an-ı Kerim, ilahi ve Mevlid-i Şerif’in ardından İlçe Müftüsü Hasan Serçe dua etti.
Engelli ve yaşlılarla birebir sohbet eden Müftü Serçe, “Toplum olarak bir bütünüz. Beraberliğimizi perçinlemek, aramızdaki bağlarımızı kuvvetlendirmek amacıyla Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftasını fırsat bilip bir araya geldik. İlçe Müftülüğü olarak toplumun her kesimini önemsiyoruz. Mevla’m birliğimizi dirliğimizi bozdurmasın. Katılımcılara teşekkür ederim” dedi.
Programa katılan yaşlılar ve engelliler, düzenledikleri güzel etkinlikten dolayı Simav İlçe Müftülüğüne ve Kuşu Belediyesine teşekkür ettiler.
Kaynak : Kütahya Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi