Prof. Dr. Musa Şenel'in vefatı ESTÜ camiasını yasa boğdu!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Prof. Dr. Musa Şenel'in vefatı ESTÜ camiasını yasa boğdu!
A
a

Eskişehir Teknik Üniversitesi'nde derin bir üzüntü yaşanıyor. Üniversitenin emekli öğretim üyesi ve geçmişte Mühendislik Fakültesi dekanlığı yapmış olan Prof. Dr. Musa Şenel'in vefatı, ESTÜ camiasını yasa boğdu.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Teknik Üniversitesi'nde (ESTÜ) geçmiş yıllarında dekanlık yapmış Prof. Dr. Musa Şenel'in vefatıyla ilgili taziye mesajı yayımlayan Rektör Prof. Dr. Adnan Özcan, merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine ise sabırlar diledi.

ESTÜ'nün emekli öğretim üyesi ve Mühendislik Fakültesi Prof. Dr. Musa Şenel, hayatını kaybetti. Şenel'in yakınları ve ESTÜ personelleri vefat haberini büyük üzüntüyle karşıladı. ESTÜ Rektörü Prof. Dr. Adnan Özcan da Şenel'in vefatıyla ilgili bir taziye mesajı yayımladı. Özcan, mesajında, "Üniversitemiz emekli öğretim üyesi ve Mühendislik Fakültesi eski dekanlarından, çok değerli hocamız Prof. Dr. Sayın Musa Şenel'in vefat haberini büyük bir üzüntüyle almış bulunmaktayım. Değerli hocamıza Allah'tan rahmet, ailesi ve tüm sevenlerine sabırlar dilerim" ifadelerine yer verdi.
Kaynak : İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi