Öğrencilerin Yıl Sonu Konseri Ayakta Alkışlandı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Öğrencilerin Yıl Sonu Konseri Ayakta Alkışlandı
A
a

Afyonkarahisar’In Hocalar İlçesinde ‘Anaokulundan Liseye Müzik’ Ritmi Projesi Sonunda Öğrencilerin Verdiği Konser Ayakta Alkışlandı.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar’ın Hocalar ilçesinde ‘Anaokulundan Liseye Müzik’ ritmi projesi sonunda öğrencilerin verdiği konser ayakta alkışlandı.
Yeşilhisar Yunus Emre İlkokulu Müdürü Serkan Şahin ve Şehit Ahmet Sarıdaş Yatılı Bölge Ortaokulu Müdürü Yardımcısı İsmail Cem birlikte ‘Anaokulundan Liseye Müziğin Ritmi’ isimli proje düzenlendi. Proje çerçevesinde 4 ay önce ilçe merkez ve köylerinde dahil edilen anaokulu, ilkokul, ortaokulu ve liselerden 28 öğretmen ve 130 öğrenci çalışmalara başladı. 4 ay boyunca çerçevesinde düzenli çalışmalar ve kurslar yürütüldü. 4 aylık çalışma sonrasında Hocalar Şehit Hasan Yalın İlkokulu Bahçesinde dev bir konser düzenlendi. Konserde Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerinden oluşan 130 kişilik gurup Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği ve çocuk şarkıları ile müzikal bir gösteri sahneledi. Konsere Kaymakam Osman Türk, Belediye Başkanı Ali Arslan, çevre ilçe ve köylerden çok sayıda vatandaş izlerken, öğrencilerin sahne performansları ise göz doldurdu.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi