Kızıl Goncalar’da Cüneyd’in annesi Gülayşe'yi canlandıran İnci Sefa Cingöz kimdir?

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kızıl Goncalar’da Cüneyd’in annesi Gülayşe'yi canlandıran İnci Sefa Cingöz kimdir?
A
a

İnci Sefa Cingöz, hit dizi 'Kızıl Goncalar'daki 'Gülayşe' rolüyle dikkatleri üzerine çekiyor. 14. bölümde sahneye çıkan oyuncu, o günden bu yana Cüneyd'in annesini canlandırmasıyla izleyicileri büyüledi. Peki bu yetenekli oyuncu kim?

Sütiş Eskişehir
Cingöz, nispeten kısa kariyerine rağmen sektörde şimdiden adını duyurmuş durumda. Bir oyuncu olarak çok yönlülüğünü sergileyen birçok dizi ve filmde rol aldı. Ama onu asıl ilgi odağı haline getiren şey "Kızıl Goncalar" dizisindeki rolü oldu.
Cingöz, Gülayşe rolünde karaktere duygu derinliği ve karmaşıklık katıyor. Çok fazla acı ve ıstırap çekmiş ama yine de güçlü ve dirençli kalan bir anneyi canlandırıyor. Bu zorlu bir rol ama zarafet ve beceriyle üstlendiği bir rol.


İnci Sefa Cingöz Kimdir?

İnci Sefa Cingöz, Türk tiyatro ve dizi oyuncusudur. Kızıl Goncalar dizisindeki performansıyla büyük ilgi gören Cingöz, 14. bölümden itibaren Gülayşe karakterine hayat vermektedir. Cingöz, tiyatro çalışmalarıyla da tanınmaktadır. Birçok oyunda oyuncu ve asistan olarak yer alan sanatçının projeleri arasında "Yok Olma Çağı", "Peki", "Araba Kullanmayı Nasıl Öğrendim", "Ivanov", "Vahşet Tanrısı" ve "Küçük" gibi eserler yer almaktadır. Ayrıca, İnci Sefa Cingöz, Türk televizyon dizilerinde de rol almaktadır. Beren Saat ve Mehmet Günsür'ün başrollerini paylaştığı Atiye dizisinde yer alan sanatçı, Yargı, Fatma ve Tereddüt Çizgisi gibi projelerde de izleyici karşısına çıkmıştır. Cingöz, oyunculuk kariyeri boyunca pek çok ödüle layık görülmüştür. Başarılı performansı ve yeteneğiyle Türk tiyatro ve dizi sektöründe saygın bir konuma sahip olan İnci Sefa Cingöz, gelecekte de başarılı projelerde yer alacağına dair umut vermektedir.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi