Kazım Kurt'tan Emirdağlılara çağrı: Eskişehir gibi olsun!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kazım Kurt'tan Emirdağlılara çağrı: Eskişehir gibi olsun!
A
a

Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Afyon’un Emirdağ İlçesi’nde gitti. CHP’nin Emirdağ Belediye Başkan Adayı Barış Can’ın Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışına katıldı ardından da pazar ve esnaf ziyareti yaptı. Başkan Kurt, Emirdağlılardan Barış Can’a destek olmalarını istedi.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Afyon’un Emirdağ İlçesine giderek, bir dizi ziyaretlerde bulundu. Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Emirdağ Belediye Başkan Adayı Barış Can’ın Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katıldı. Emirdağlılar, Başkan Kurt’u büyük bir coşku ile karşıladı.

EMİRDAĞ ESKİŞEHİR, ODUNPAZARI OLSUN

Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında konuşan Başkan Kurt, Emirdağlılardan Eskişehir’deki, Odunpazarı’ndaki belediyecilik çalışmaları ile Afyon ve Emirdağ’daki belediyecilik çalışmalarını kıyaslamasını istedi. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “Merkezi yönetimle yerel yönetim el ele vermezse, dayanışma halinde olmazsa o şehre herhangi bir şey gelmez” sözlerine tepki gösteren Başkan Kurt, “Eskişehir 25 yıldır iktidara muhalif bir kent. İktidarın yanlışlarını her ortamda dile getiriyoruz. Ama Eskişehir’in, Odunpazarı’nın ve Tepebaşı’nın belediyecilik hizmeti anlamında hiçbir eksiği yok. Sosyal belediyeleriz biz, devletin yapması gereken ama yapmadığı birçok şeyi biz yapıyoruz” dedi. Emirdağlılar’dan CHP’nin Emirdağ Belediye Başkan Adayı Barış Can’a destek vermesini isteyen Başkan Kurt, “Emirdağ Eskişehir, Odunpazarı olsun” diye konuştu.

EMİRDAĞ ESNAFI VE HALKINDAN BARIŞ CAN’A DESTEK OLMALARINI İSTEDİ

Başkan Kurt, seçim koordinasyon merkezi açılışının ardından Emirdağ pazarını gezdi. Pazarcı esnafı ile bir araya gelen Başkan Kurt, tezgâh açan esnafı tek tek ziyaret ederek pazarcı esnafının halini hatırını sordu, işlerinde kolaylıklar ve bol kazançlar diledi. Alışveriş yapan Emirdağlılarla sohbet eden Başkan Kurt, dertlerini dinledi. Vatandaşları uzun uzun dinleyen Başkan Kurt’a yoğun bir ilgi vardı. Vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılaşan Başkan Kurt, “Emirdağ pazar esnafımızla sohbet ettik, hayırlı işler diledik. Esnafımızın, Emirdağlı hemşehrilerimizin hallerini hatırlarını sorduk. Güler yüzlü Emirdağlı hemşehrilerimesamimiyetleri ve hoş sohbetleri için teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Kurt ardından da Emirdağ esnafı ziyaret etti. İşyerlerine, kahvelere giren Başkan Kurt, esnafa hayırlı işler diledi. Vatandaşlarla da sohbet ederek hallerini hatırlarını sordu. Başkan Kurt pazarda da, esnaf ziyaretinde de Emirdağlılardan Barış Can’a destek olmalarını istedi. 
 
 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi