Kaymakam Bolat Trafik Haftası Dolayısıyla Denetimlerde Bulundu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kaymakam Bolat Trafik Haftası Dolayısıyla Denetimlerde Bulundu
A
a

Bolvadin Kaymakamı Taner Bolat, 4-10 Mayıs Trafik Haftası Kapsamında, İlçe Emniyet Müdürü V. Başkomiser Kadir Avcı Ve İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Teoman Kaya İle Birlikte Trafik Noktalarında Denetim Ve Bilgilendirme Faaliyetlerinde Bulundu.

Sütiş Eskişehir
Bolvadin Kaymakamı Taner Bolat, 4-10 Mayıs Trafik Haftası kapsamında, İlçe Emniyet Müdürü V. Baş komiser Kadir Avcı ve İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Teoman Kaya ile birlikte trafik noktalarında denetim ve bilgilendirme faaliyetlerinde bulundu. Bu etkinlikler sırasında sürücülere ve vatandaşlara lokum ve çikolatalar dağıtıldı.
Kaymakam Bolat, trafik düzeni ve güvenliği açısından kara yolu ve yaya geçitlerini kullanan vatandaşları bilgilendirdi. "Yayalar İçin Beş Adımda Güvenlik Trafik", emniyet kemeri, hız ve önceliğin yayanın olduğu konularında bilgilendirme yapıldı. Ayrıca, trafik kurallarına uyum konusunda da önemli bilgiler verildi.
Kaymakam Taner Bolat, trafikte çalışan ekiplerin Trafik Haftası’nı kutlayarak başarılarının devamını diledi. Bu tür etkinliklerin, toplumun trafik kurallarına daha fazla dikkat etmesine ve trafik güvenliğinin artmasına katkı sağladığı vurgulandı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi