Kaymakam Bilici Şükrü Mola İlkokulu Öğrencileri İle Bir Araya Geldi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kaymakam Bilici Şükrü Mola İlkokulu Öğrencileri İle Bir Araya Geldi
A
a

Eğitime Her Zaman Çok Önem Veren Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, İlçe Şükrü Mola İlkokulunu Ziyaret Ederek, Öğrencilerle Yakından İlgilendi, İdareci Ve Öğretmenleri Çalışmalarını Dinledi.

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, ilçe Şükrü Mola İlkokulunu ziyaret ederek, öğrencilerle yakından ilgilendi, idareci ve öğretmenleri çalışmalarını dinledi.
İlk olarak okul bahçesi ve çevresinde incelemelerde bulunan Kaymakam Bilici, daha sonra okul idarecileri ile bir araya gelerek okulun genel durumu ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Kaymakam Bilici ayrıca okul müdürü olarak atanan Fatih Sultan Mehmet Çelik’e de yeni görevinde başarılar diledi. Öğrencileri sınıflarında ziyaret eden Kaymakam Bilici, onlarla yakından ilgilendi. Öğrencilere farklı konularda sorular soran Kaymakam Bilici, onlarla sohbet ederek sorularını içtenlikle yanıtladı. Kaymakam Bilici daha sonra öğretmenler ile bir araya gelerek onlarla bir toplantı gerçekleştirdi. Kaymakam Bilici’ye ziyareti esnasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan Emeksiz eşlik etti.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi