Kaymakam Bilici: “Vatandaşlarımızın Sorun Ve Sıkıntılarını Yerinde Dinliyoruz”

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kaymakam Bilici: “Vatandaşlarımızın Sorun Ve Sıkıntılarını Yerinde Dinliyoruz”
A
a

Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, Köylerin Sorunlarını Yerinde Tespit Ettiklerini Kaydederek, “Vatandaşlarımızın Sorun Ve Sıkıntılarını Dinleyerek Sorunlarının Çözümü İçin Kaymakamlık Olarak Gerekli Çalışmaları Yürütüyoruz” Dedi.

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, köylerin sorunlarını yerinde tespit ettiklerini kaydederek, “Vatandaşlarımızın sorun ve sıkıntılarını dinleyerek sorunlarının çözümü için kaymakamlık olarak gerekli çalışmaları yürütüyoruz” dedi.
Kaymakam Bilici ilçeye bağlı Örenköy ve Leylekli köyünü ziyaret etti. İlk olarak Örenköy’de incelemelerde bulunan Kaymakam Bilici, daha sonra köy muhtarından köyün genel durumu, yürütülen çalışmalar ve köyün eksikleri hakkında bilgiler aldı. Köydeki incelemelerin ardından Kaymakam Bilici, daha sonra vatandaşlar ile bir araya geldi. Köylülerin talep ve şikayetlerini dinleyen Kaymakam Bilici, "Vatandaşlarımızın sorun ve sıkıntılarını dinleyerek sorunlarının çözümü için kaymakamlık olarak gerekli çalışmaları yürütmeye çalışıyoruz. Köylerimizi devamlı gezerek köy muhtarlarımızla birlikte, köylerin sorunlarını tespit etmeye çalışıyoruz. Amacımız köylerimizdeki eksiklerin en kısa sürede giderilmesini sağlamaktır” dedi.
Ardından Leylekli köyüne geçen Kaymakam Bilici, burada vatandaşları evlerinde ziyaret ederek onlarla sohbet edip isteklerini ve şikayetlerini dinledi. Kaymakam Bilici’ye ziyareti esnasında ilgili kurum amirleri eşlik etti.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi