Kaymakam Bilici: “Toplumun Aile Hakkında Dini Açıdan Doğru Bilgilendirilmesinin Önemli”

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kaymakam Bilici: “Toplumun Aile Hakkında Dini Açıdan Doğru Bilgilendirilmesinin Önemli”
A
a

Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, Toplumun Aile Hakkında Dini Açıdan Doğru Bilgilendirilmesinin Önemli Olduğunu İfade Etti.

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, toplumun aile hakkında dini açıdan doğru bilgilendirilmesinin önemli olduğunu ifade etti.
Kaymakam Bilici, Emirdağ’da Diyanet İşleri Başkanlığının katlılarıyla Emirdağ İlçe Müftülüğü bünyesinde yakın zamanda açılarak hizmet vermeye başlayacak olan Aile ve Dini Rehberlik Merkezini ziyaret etti.
Toplumun temelini oluşturan aile kurumunun sağlıklı bir şekilde varlığını devam ettirebilmesi için, Türk aile yapısını da korumanın bilinci içerisinde aileye ve aile bireylerine yönelik çalışmalar yapılacak merkez içerisinde incelemelerde bulunan Kaymakam Bilici, İlçe Müftüsü Vahit Demiral’dan merkezin genel durumuna dair bilgiler aldı. Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Kaymakam Bilici, “Açılacak bu merkezin, toplumumuzun aile hakkında dini açıdan doğru bilgilendirilmesini sağlamak, aile yapısının korunmasına katkıda bulunmak, halkımızın özellikle aile bireyleriyle ilgili dini içerikli soru ve sorunlarına çözüm üretmek ve bu bağlamda ilgili kamu kurum ve kuruluşları, üniversiteler ve sivil toplum kuruluşlarıyla ortak çalışmalar yapılması önemli” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi