Kaymakam Bilici: “Mesleki Eğitim Ve Programlar Yeni Projeler İle Desteklenmeli”

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Kaymakam Bilici: “Mesleki Eğitim Ve Programlar Yeni Projeler İle Desteklenmeli”
A
a

Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, İlçedeki Meslek Liselerindeki Mesleki Eğitim Veren Atölyelerin Kapasiteleri İle Öğrencilerin Gelişimine Yönelik Mesleki Eğitim Ve Programların Yeni Projeler İle Desteklenmesi Gerektiğini Vurguladı.

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, ilçedeki meslek liselerindeki mesleki eğitim veren atölyelerin kapasiteleri ile öğrencilerin gelişimine yönelik mesleki eğitim ve programların yeni projeler ile desteklenmesi gerektiğini vurguladı.
Kaymakam Bilici lise müdürleri ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda, ilçede bulunan liselerde akademik başarıyı ve eğitim kalitesini artırmak için belirlenen stratejiler üzerinde istişarelerde bulunuldu. Birinci yarı yılın bitmesine az bir zaman kala YKS sınavına girecek öğrencilerin son durumuna dair değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda ayrıca Kaymakam Bilici, ilçedeki meslek liselerindeki mesleki eğitim veren atölyelerin kapasiteleri ile öğrencilerimizin gelişimine yönelik mesleki eğitim ve programların yeni projeler ile desteklenmesi gerektiğini vurguladı.
Kaymakam Bilici başkanlığında gerçekleşen ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan Emeksiz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Serdar Beyli ve Kadir Teke ile lise müdürlerinin katıldığı toplantı, okul müdürlerinin okullarında yürüttükleri çalışmalar ile ilgili bilgi vermesinin ardından sona erdi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi