Jandarma Sürücüleri Lokum Ve Çikolata İle Durdurdu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Jandarma Sürücüleri Lokum Ve Çikolata İle Durdurdu
A
a

Afyonkarahisar’In Bolvadin İlçesinde Jandarma Ekipleri Trafik Haftası Dolayısıyla Gerçekleştirdikleri Denetimlerde Durdurdukları Sürücülere Lokum Ve Çikolata İkram Ederken Aynı Zamanda Güvenli Trafik İçin Bilgilendirme Yaptılar.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde jandarma ekipleri Trafik Haftası dolayısıyla gerçekleştirdikleri denetimlerde durdurdukları sürücülere lokum ve çikolata ikram ederken aynı zamanda güvenli trafik için bilgilendirme yaptılar.
Bolvadin İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı trafik jandarması Karayolu Trafik Güvenliği ve Trafik Haftası timleri Emirdağ -Bolvadin-Çay karayolunda denetim yaptı. Jandarma ekipleri uygulama noktasında durdukları araç sürücülerine önce ilçede esnaflık yapan Hacı Mustafa Han tarafından verilen lokum ve şekerlerimi sürücülere ikram edip ardından güvenli trafik için bilgilendirme yaptı. Dron destekli yapılan denetimde ekipler sürücülere ‘hız kurallarına uyma, kırmızı ışıkta durma, alkollü araç kullanmanın olumsuz etkileri, takip mesafesi hakkında’ bilgiler verdi.
Lokum ve çikolata ile karşılanan bazı sürücülere ise ilk defa karşılaştıkları manzarayı hayretle karşılarken, jandarma ekiplerine teşekkür ettiler.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi