Gönüllü Sanatçılar Afyonkarahisarlı Kadınlarla Buluşuyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Gönüllü Sanatçılar Afyonkarahisarlı Kadınlarla Buluşuyor
A
a

İstanbul, Ankara Ve Bursa’Dan Güzide Dursun, Nurdan Yenigün Ve Reyta Akdeniz’İn Öncülüğünde Bir Araya Gelen Gönüllü Sanatçılar, 13 Ocak 2024 Cumartesi Günü Afyon Kocatepe Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezi’Nde Afyonkarahisarlı Kadınlarla Buluşacak.

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
İstanbul, Ankara ve Bursa’dan Güzide Dursun, Nurdan Yenigün ve Reyta Akdeniz’in öncülüğünde bir araya gelen gönüllü sanatçılar, 13 Ocak 2024 Cumartesi günü Afyon Kocatepe Üniversitesi Atatürk Kongre Merkezi’nde Afyonkarahisarlı kadınlarla buluşacak.
Filistin ezgilerinden Türk Halk Müziği’ne farklı dillerde ve türlerde eserlerin icra edileceği konserin sadece kadınlara yönelik olduğu ve ücretsiz gerçekleştirileceği kaydedildi. Konser öncesinde Afyonkarahisarlı kadınların hazırladığı Filistin’e özgü el işi ürünlerin, hediyelik eşyaların satılacağı hayır çarşıda yapılacağı belirtildi.
Konseri gerçekleştirecek olan sanatçılar ve hayır çarşısındaki ürünlerin üretiminde ve satışında görev alacak olan görevlilerin tamamı gönüllü olup etkinlikten elde edilen tüm gelirin Türkiye Diyanet Vakfı aracılığı ile Filistin yararına bağışlanacağı ifade edildi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi