ESTÜ 2024 mezuniyeti için heyecanlı!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç ESTÜ 2024 mezuniyeti için heyecanlı!
A
a

Eskişehir Teknik Üniversitesi, 2023-2024 Akademik yılında mezun olacak öğrencilerini geleceğe uğurlamaya hazırlanıyor.

Sütiş Eskişehir
2 Haziran 2024 Pazar günü ESTÜ Stadyumunda gerçekleşecek olan mezuniyet töreninde ESTÜ’lü gençler, mezuniyet heyecanını ve gururunu arkadaşları, aileleri ve hocalarıyla paylaşarak yeni bir hayata adım atacaklar. Gün içinde Fakülteler ve Meslek Yüksekokullarında, mezun öğrenciler ve ailelerine mezuniyet pilavı ikramı ile başlayacak olan programların, Atatürk Anıtına çelenk sunumu ve saygı duruşunun ardından tören alanına kortej yürüyüşü ile devam edeceği belirtildi.
Lisansüstü Eğitim Enstitüsü, Fakülteler ve Yüksekokullarda dereceye giren öğrencilere başarı belgeleri ve hediyelerinin takdim edileceği söylenirken, ESTÜ 2024 mezunlarının keplerini havaya atacağı mezuniyet töreninde, son dönemin sanatçılarından Mert Demir konseri ile devam edecek. Konserin, tüm örgün üniversite öğrencilerine açık olacağı ifade edildi.

Küresel ölçekte tercih edilecek mesleki bilgi ve becerileri edinmiş, yaşadığı dünyaya saygılı, farkındalığı yüksek, ahlaki ve etik değerlere bağlı ve milli değerlerine sahip çıkan bireyler yetiştirmeyi hedefleyen ESTÜ, 2023-2024 Akademik yılı mezunlarını profesyonel hayata uğurlayacak.
Kaynak : İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi