ESTÜ, NAFSA 2024'te Amerika'da Boy Gösterdi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç ESTÜ, NAFSA 2024'te Amerika'da Boy Gösterdi
A
a

Eskişehir Teknik Üniversitesi (ESTÜ), uluslararası eğitim ve hareketlilik alanındaki en prestijli etkinliklerden biri olan Uluslararası Eğitimciler Birliği (NAFSA) 2024 Yıllık Konferans ve Fuarı'na katıldı.

Sütiş Eskişehir
NAFSA tarafından ABD New Orleans Louisiana'da 28-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında düzenlenen etkinliğe, ESTÜ adına Rektör Prof. Dr. Adnan Özcan ve ESTÜ Uluslararası İlişkiler Birimi yetkilileri katıldı. ESTÜ’nün uluslararası alandaki görünürlüğünü artıran etkinlikte ESTÜ standı, çok sayıda katılımcı tarafından ziyaret edildi.

Özcan ESTÜ’nün uluslararası eğitimdeki başarılarını ve geleceğe yönelik vizyonunu anlattı
NAFSA'nın üst yöneticiler için ayrıca planlanan programlarında ağırlanan Rektör Prof. Dr. Özcan, NAFSA Başkanı Dr. Fanta AW ile de görüştü. Rektör Özcan, etkinlik boyunca yaptığı görüşmelerde ESTÜ’nün uluslararası eğitimdeki başarılarını ve geleceğe yönelik vizyonunu anlattı. Bu yıl 76’ncısı düzenlenen ve dünya genelinden profesyonelleri bir araya getirerek uluslararası eğitimdeki en son gelişmeleri tartışma ve ağ kurma fırsatı sunan etkinlikte ESTÜ Uluslararası İlişkiler Birimi yetkilileri de katılımcılara, ESTÜ’nün sunduğu programlar, iş birliği modelleri, öğrenci hareketlilik imkanları ve araştırma iş birlikleri hakkında detaylı bilgiler sundu.
Kaynak : İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi