ESMEK'ten Eskişehir'de 100. yıl konseri

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç ESMEK'ten Eskişehir'de 100. yıl konseri
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kursları (ESMEK) tarafından Cumhuriyetimizin 100. yılı onuruna düzenlenen konserde gönüllülerden oluşan Türk Sanat Müziği Korosu muhteşem bir konsere imza attı.

Sütiş Eskişehir
Farklı meslek gruplarınınve emeklilerin gönüllü olarak ESMEK çatısı altında bir araya gelerek oluşturduğu ESMEK Türk Sanat Müziği Korosu,“100. Yıl Konseri” ile Eskişehirlilerle buluştu.
Cumhuriyetimizin 100. yılı onuruna Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen konsere Eskişehir Vali Yardımcısı Ali Çetin, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Nihat Çuhadar ile müzikseverler katıldı.
Birbirinden özel eserlerin seslendirildiği konserdemuhteşem performansı ile büyük beğeni kazanan koronun şefliğini ise Orhan Eryılmazüstlendi. Solo ve koro şarkıların başarıyla seslendirildiği konser sonunda koro,dinleyiciler tarafından uzun süre alkışlandı.
Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Nihat Çuhadar konser sonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce’nin selam ve sevgilerini ileterek koro şefi Orhan Eryılmaz’a çiçek takdim etti.
Düzenlenen konser nedeniyle Büyükşehir Belediyesi’ne ve ESMEK’in gönüllerden oluşan koro üyelerine teşekkür eden dinleyiciler, “Muhteşem bir konser oldu. Bu özel etkinlikte emeği geçenlere çok teşekkür ederiz.” dediler.
 
 
Kaynak : ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi