Eskişehirspor taraftarı heyecanla o haberi bekliyor!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor taraftarı heyecanla o haberi bekliyor!
A
a

Bölgesel Amatör Lig'de şampiyonluk hedefiyle sezona başlayan Eskişehirspor'da hoca belli oldu, sıra transferlerde. Tecrübeli teknik adam Ergun Ortakcı'nın göreve getirildiği Siyah Kırmızılılarda taraftarlar da transfer heyecanıyla bekliyor.

Sütiş Eskişehir
Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk hedefiyle sezona başlayan ve Ergun Ortakcı’yı göreve getiren Eskişehirspor’da taraftarlar artık transfer bekliyor. Yönetim ise bütçe oluşturmaya çalışıyor.

Sadece hoca belli oldu

Şampiyonluk için bu ligin deneyimli antrenörü Ergun Ortakcı’yı göreve getiren Eskişehirspor’da gözler artık transfere çevrilmiş durumda. Siyah Kırmızılı yönetim şampiyonluk için kadro oluşturacaklarını açıklasa da henüz resmi olarak bir transfer yapılmadı. Eskişehirspor taraftarı ise bu açıklamaların ardından gözünü transferlere çevirmiş durumda. Taraftarlar artık yeni transferlerin açıklanmasını bekliyor. 

Kaynak arayışları sürüyor

Ancak transfer döneminde yüksek maliyetler yönetimi zorluyor. Kulübün hiçbir geliri olmadığı için Ulaş Entok ve yönetimi kaynak arıyor. Önümüzdeki hafta içi önemli girişimlere başlayacak olan yönetimin, kaynak bulması halinde prensipte anlaştığı isimlere imza attırmaya başlayacak. Bölgesel Amatör Lig’de birçok ekip transferlerini yapmaya başladı ve kadrosunu güçlendiriyor. 
 
Kaynak : ANADOLU GAZETESİ SPOR MUHABİRİ - AHMET DENİZ CANORUÇ
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi