Eskişehirspor için kutlama yapmayacaklar

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor için kutlama yapmayacaklar
A
a

 Grubunu lider tamamlayarak şampiyon olan Anadolu Üniversitesi futbol takımı Başkanı Galip Özsarı, Eskişehirspor’un kötü gidişatını göz önünde bulundurarak şampiyonluklarını kutlamayacaklarını açıkladı.   

Sütiş Eskişehir
Anadolu Üniversitesi futbol takımı, geçtiğimiz günlerde Bölgesel Amatör Lig 8. Grup’u sadece 1 mağlubiyet alarak, 65 puanla lider bitirdi. Sezonu şampiyon olarak kapatan Eskişehir temsilcisinin Başkanı Galip Özsarı, anlamlı bir harekete imza attı. 3. Lig’de 23 puanla son sırada bulunan bir başka Eskişehir temsilcisi Eskişehirspor’un kötü gidişatını göz önünde bulunduran Özsarı, şampiyonluklarını kutlamayacaklarını açıkladı. “Hani derler ya ‘Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe’ o misal" sözleriyle içinde bulunulan durumu özetleyen Galip Özsarı’nın açıklaması, sosyal medyada taraftarlardan büyük destek gördü. 
Eskişehirspor için kutlama yapmayacaklar  25.04.2023
Anadolu Üniversitesi Başkanı Galip Özsarı’nın açıklamasının tamamı ise şöyle; “Eskişehir’in futbolda lokomotifi Eskişehirspor’dur. Es Es'in içinde bulunduğu durum nedeniyle şampiyonluk kutlaması yapmayacağız. Hani derler ya ‘Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe’ o misal." 
                         
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
pompeo 26 Nisan 2023 10:45

niye lan ? ... hakkinizdir kutlama yapmak .. .Eskisehirsporu siz düsürmediniz ki ...

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat