Eskişehirspor fabrikası çalışmaya başlayacak

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor fabrikası çalışmaya başlayacak
A
a

Eskişehir'de Kanlıkavak Halı Sahası’nda yeniden futbolculara eğitim verilecek. Eskişehirspor Fabrika Futbol Okulları’nda eğitim gören futbolcular da yine Kanlıkavak Tesisleri’nde çalışma yapabilecek.

Sütiş Eskişehir

Eskişehir Altyapı Derneği’nin faaliyetlerini durmak zorunda kaldığı Kanlıkavak Halı Sahası’nda yeniden futbolculara eğitim verilecek.

Güma İnşallah Alpagut Sümerspor bu tesisleri kullanacak. Ayrıca Eskişehirspor ile Alpagut Sümerspor arasında bir protokol imzalandı.Eskişehirspor Fabrika Futbol Okulları’nda eğitim gören futbolcular da yine Kanlıkavak Tesisleri’nde çalışma yapacak.

Yapılan protokole Eskişehirspor Kulüp Başkanı Erkan Koca, Fabrika Futbol Okullarından Sorumlu Asbaşkan Tamer Yavuz ve Güma İnşaat Alpagut Sümer Spor Kulübü Altyapı & Futbol Okullarından Sorumlu Yöneticiler, Alican Sürek, Furkan Sürücü ve Andaç Koçhan hazır bulundu.

Şampiyonluk için durmadan çalışıyoruz

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Erkan Koca ESTV’ye açıklamalarda bulundu. Çalışmaların oldukça iyi gittiğini söyleyen Koca şampiyonluğa ulaşmak için gece gündüz çalıştıklarını söyledi. 

Ziyaretler bize moral oluyor

Nebi başkanın ziyareti bizi çok mutlu etti. Sezon başından bu yana bize önemli destekler sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. 1 siyasi parti hariç diğer tüm siyasi partilere kapımız açık. 2 gün önce Spor Bakanımız ziyarete gelmişti. Böylesi destekler bizi çok mutlu ediyor. Eskişehir’deki siyasi isimlerin bize destek vermesi şampiyonluğa ulaşmamızı kolaylaştıracaktır. 

Destek bekliyoruz

“Bizim tek bir hedefimiz var Eskişehir’e şampiyonluğu getirmek. Eskişehirspor maddi anlamda bu sezon başında oldukça rahat. Çok çalıştık çünkü… sponsorlar bulduk ve kaynak yarattık. İhtiyacımız var mı tabi ki hala var. Çünkü uzun ve zor bir sezon bizi bekliyor. Burada şehrimizin iş adamlarından ve esnaflarından led reklam almalarını istiyoruz.” 

Transfer yapabiliriz

“İlk etap kampımız sona eriyor. 2-3 günlük iznin ardından yeniden çalışmalarımıza başlayacağız. İyi bir kadro kurduk. Herkes tek hedef doğrultusunda burada çalışıyor. Hocamızın raporları doğrultusunda eksik bölgelere transfer yapabiliriz. Taraftarımızın desteğiyle şampiyonluğa ulaşacağız” dedi. 


 


 


 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi