Eskişehirspor’da flaş gelişme: Başkanlık koltuğu için yeni isim...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor’da flaş gelişme: Başkanlık koltuğu için yeni isim...
A
a

Eskişehirspor’da gözler başkanlık seçimine çevrilirken adaylık için yeni bir isim gündeme geldi. Başkanlık koltuğu için Es Es’te uzun süre yöneticilik yapan ve aynı zamanda Eskişehir Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Ulaş Entok’un ismi geçiyor. 

Sütiş Eskişehir
10 gün sonra yeni başkanını seçmeye çalışacak olan Eskişehirspor’da gözler artık başkanlık seçimine çevrildi. Siyah Kırmızılı kulübün geleceği için en son Vali Hüseyin Aksoy ile görüşen üç belediye başkanı önümüzdeki günlerde Eskişehirspor için olumlu girişimlerin olacağını belirtmişti. 

Şehrin önde gelenleri sıcak bakıyor

Başkanlık için başta İsmail Ilgaz, Özgür Fetih Demirdaş, Murat Yıldız ve Erdal Şahbaz’ın ismi gündeme gelmiş, bu isimler iş yoğunluğu nedeniyle görevi kabul etmediklerini açıklamıştı. Kulislerde gündeme gelen yeni bir isim konuşulmaya başlandı. Son dönemlerde Eskişehirspor’da başkan yardımcılığı yapan Ulaş Entok’un başkan adaylığı için ismi gündeme geldi. Aynı zamanda Eskişehir Genç İş İnsanları Derneği Başkanı olan Entok’un başkanlığına şehrin önde gelenlerinin de sıcak baktığı öğrenildi.
Kaynak : SPOR SERVİSİ
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Ahmet 18 Mayıs 2024 23:11

Bu sefer Ulaş bey başkan olsunda bi dahakine ben adaylığımı şimdiden açıklıyorum.Ölmeden bi kerede ben başkan olmak istiyorum.

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi