Eskişehirspor Başkanı Koca'nın o sözlerine sert tepki

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirspor Başkanı Koca'nın o sözlerine sert tepki
A
a

Eskişehirspor Başkanı Koca'nın ESTV’nin sevilen programı 90+3 Programında yaptığı çarpıcı açıklamalara, geçtiğimiz yıllarda kulüpte altyapı sorumlusu olarak görev alan Serdal Eroy'dan yanıt gecikmedi. Eroy, " Eskişehir çocuklarını satarak bugünlere kadar geldiniz ve hala altyapı ve Eskişehir çocuklarını kötülüyorsunuz" diyerek Başkan Koca'ya tepki gösterdi.

Sütiş Eskişehir
Eskişehirspor’da geçtiğimiz yıllarda Altyapı Sorumlusu olarak görev yapan Serdal Eroy, Kulüp Başkanı Erkan Koca’nın altyapı hakkında yaptığı açıklamalara sert bir şekilde cevap verdi. Eroy, “Talihsiz bir demeç... Bu Eskişehir çocukları olduğu için şu an başkanlık yapıyorsun… Son yıllarda seçilen başkanlar ve yöneticiler ceplerinden beş kuruş harcamayarak Eskişehir çocuklarını satarak bugünlere kadar geldiniz ve hala altyapı ve Eskişehir çocuklarını kötülüyorsunuz. Kendinize gelin lütfen konuşturmayın insanları” dedi. Başkan Erkan Koca, “Eskişehir çocukları kulübüne vefa göstermiyor” demişti.
 Eskişehirspor başkanı Koca ne demişti? 

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Erkan Koca ESTV’de yayınlanan 90+3 Programı’na konuk olmuştu. Koca, programda Eskişehirspor’da yetişen futbolculara sitem ederek, şu ifadeleri kullanmıştı: “Durumu belirsiz futbolcularla görüşüyorum. Efehan’ın kalmasını istiyorum ama gitmek istiyor. Bugün bizi bırakıp gideni 3. Lig’de geri gel demeyeceğiz. Kötü günde kim bizimleyse 3. Lig’de de onunla olacağız. Kayacan ile maddi konular da görüşmemiz olacak. Yunusemre Alagöz de oynamak istemiyor. Doğukan Ünal 2. Lig’de sakatlandı. Maaşını ödemeye devam ettik, ameliyatını yaptırdık. Hiç dışlamadık. Ama şimdi kendisi oynamak istemiyor. Eskişehir çocukları burada oynamak istemiyor, vefa göstermiyor. Herkes Eskişehirli futbolcu diyor ama Eskişehirspor’da yetişen futbolcular vefa göstermiyor burada oynamak istemiyor. Burada oynamak istemeyen isimler dışarda oynamadığı için böyle bir şey düşünüyor. Buranın değerini gittikleri yerde görecekler." 

 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Nokta 10 Ağustos 2023 11:48

Eskişehir sporu bu hale getiren borç batağına sokan şerefsizler den bahset baskan

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi