İşte Kurt'un Eskişehirspor hakkındaki açıklamalarından öne çıkanlar:
“Benim Eskişehirsporluluğumu kimse tartışamaz” ifadelerini kullanan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, “Bu 10 içinde sunduğum katkıları da kimse tartışamaz. Sağda solda konuşanlar boşa konuşuyor. Ben sürekli yardım ediyorum. Eskişehirsporlular bizi ağaç dikme törenine bile davet etmiyorlar. Sezon açılışına davet etmiyorlar. Ona rağmen yardıma devam ediyoruz. Eskişehirspor AKP’li yöneticilerden kurtulsun, biz 3 belediyeyi alalım. Versinler Eskişehirspor’u bize en kısa zamanda Süper Lig’e 5 yıl dolmadan çıkalım. Maça bile davet edilmememize rağmen Tepebaşı ve Odunpazarı yardım ediyor. Biz bu arkadaşlar için etmiyoruz. Eskişehir için ediyoruz. Ayşe Hanım da söyledi Eskişehirspor’a destek vereceğini” şeklinde konuştu.iyi güzel de şimdiye kadar niye yapmadınız tasarrufu birazda kamuda yapın hep vatandaş dan beklemeyin